Wij zijn op zoek naar een senior medewerker voor onze ledenadministratie en ledenservice. Je zorgt er voor dat onze leden blij en tevreden zijn over de dienstverlening van HCC. Je bent verantwoordelijk voor facturatie, ledenbehoud, de juiste en tijdige verwerking van lidmaatschap gegevens en je bewaakt de kwaliteit van de processen.

Wat ga je o.a. doen?

• Uitvoeren van het facturatie- en incassoproces;
• Alle voorkomende taken van onze ledenservice, onder meer:
  - Beantwoorden van telefoontjes en e-mails en foutloze verwerking van vragen en mutaties;
  - Uitvoeren van fulfilment-taken, behoud van opzeggers, zowel inbound als outbound;
• Actief meedenken over de verdere ontwikkeling van de ledenservice;
• Opstellen, aanpassen en bewaken van werkprocessen;
• Bewaken van de servicelevels;
• Opstellen van rapportages.

Je werkomgeving
Op het Verenigingsbureau werken zo’n tien enthousiaste medewerkers. Er heerst een informele sfeer waar collega’s in hecht teamverband werken. Het Verenigingsbureau is zowel met de auto als het openbaar vervoer goed te bereiken.

Je beschikt over

• VWO/HBO werk- en denkniveau;
• Enthousiaste, commerciële en servicegerichte instelling;
• Uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden;
• Een goede 'telefoonstem';
• Procesmatig en cijfermatig sterk en nauwkeurig;
• Gedegen kennis van Microsoft Office;
• Affiniteit met de digitale wereld;
• Ervaring met retentie en conversie;
• Kennis van een CRM-systeem, bij voorkeur gebaseerd op Microsoft Dynamics;
• Beschikbaar buiten werktijden i.g.v. calamiteiten.

Herken jij je in bovenstaande? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Wat bieden wij?
Het betreft een functie voor 32-40 uur verdeeld over vijf dagen, soms ook ’s avonds of in het weekend. In verband met de migratie naar een nieuw CRM-systeem verwachten we dat het aantal uren in 2019 in de buurt van 40 uur komt. Wij bieden je (in eerste instantie) een arbeidsovereenkomst aan voor bepaalde tijd, een marktconform salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een werkplek in een informele en collegiale sfeer.

Wil je solliciteren?
Je kunt je reactie met motivatie en CV sturen naar of richten aan HCC t.a.v. Bert Janssen, Postbus 6340, 2001 HH Haarlem.

Logo HCC FC
Met zo'n 50.000 leden is HCC al ruim 40 jaar de grootste onafhankelijke vereniging in Nederland en België op het gebied van de digitale wereld. Op het Verenigingsbureau in Haarlem werkt een enthousiast team om de vele activiteiten in goede banen te leiden en ondersteuning te bieden aan onze vrijwilligers en leden.